Нужно подтвердить вашу електронную почту

Aizmirsāt savu paroli? Reģistrēties
Jūs varat ievadīt caur sociālajiem tīkliem:
Vai

Sagāidot 1 Aprīlī,Aktieri un Autori no KVARTAL 95 pastāstīja par izjokam savās dzīves

31 Maijs, 2017

Vladimir Zelensky: "Manuprāt 1. aprīlis , tas ir patiešām svētki, jo šajā dienā dzimuši  divi no maniem draugiem - tā ir Mika Fatalov aktieris mūsu studijā, un Maryus Vaysberg,mūsu direktors. Tāpēc šo dienu, es nevaru nosaukt par muļka dienu , jo   draugi būs aizvainoti,Labak to  nosaukt par humora dienu

Attiecībā uz mūsu jokiem,mūsu kolektīva visbiežāk izjoko mani, jo puiši zina, ka es nebūšu aizvainots, un man būs jautri, Tāpēc ņirgājas par mani, tadas bezkauņas! kaut vienu reizi, mani izjokoja mūsu raidījuma ''Večerniy Kiev'', kādā brīdī es biju sapratis, taču nolēma spēlēt kopā ar viniem, lai nesabojāt joku . 

zvaigznes kuras mēs izjokojam bieži uzvedas cienigi un adekvāti, daži raudāja; Piemēram, Dima Kolyadenko, es nožēlu, ka mēs ta izjokoja viņu.
Evgeniy Koshevoy: "Mums ir grūti izjokot viens otru,jo mēs sevi redzam cauri 1. aprīlis - vairāk aizsardzības diena pret jokiem

Un šajā dienā dzimis mūsu kolēģis Mika Fatalov, un visa uzmanība uz viņu. Es neatceros kad un kadu cilvēku izjokojam pēdējo reizi, kad pēc mūsu raidījuma''Večernij Kiev'' mēs izjokojam Ļenu Kravecu, viņu it ka aizturejuši pie Baltkrievijas Robežā un pratināja,Vairs mēs viens otru tik nežeļīģi neizjokojam.

savus radiniekus man arī grūti izjokot,jo vini vienmēr kaut ko gaida no mani,tāpēc es esmu parliecinats kš pati Origināla ideja gāla galos sanāks interesantā"Aleksandrs Pikalov: "Vislabāk es atceros kad mēs  jokojam par Vitalik Kozlovsku, ēc scenārija viņa vadītājam(mūsu fiktīvs aktieris) bija'' jānogriež'' bandītu vaģi Boryspila šosejā,Pēc tam viņu, izvilka no auto un un sakārto strīdu pie autobusu pieturas,Viss pēc plāna, vadītāju ierauj  mežā,Kozlovsky bija briesmīģi nobiedēts!Tikmēr pie autobusu pieturas bija ģimene - sieva, trīs bērni un cilvēks apmēram 160 cm auguma ,viņš nolēma piecelties viņam. Mēs visi bijām šokā, ka viņš ir viens, mazs un vārgs pret šādām Bandītiem!"

 -minjpg

Artem Gagarins: "Tas viss ir mūsu darbs - izjokot kādu un spēlēt. Turklāt, kas ir daļa no mūsu gadījumā, mēs organizējam dažādus pasākumus vērš kā dāvanas, piemēram, par manu dzimšanas dienu. Es nesen spēlēja puisis - Es Ierakstīti interviju ar viņu, iespējams, mūsu programmai Tīri News. Un tad mēs mount to smieklīgi atbildes, un visu šo video tika parādīts uz lielā ekrāna kinoteātrī, kur viņš bija devusies kopā ar savu ģimeni. Turklāt radās mūsu skatītāji, kas nosūtīti zālē un dejoja visi kopā. Galvenais noteikums ir laba izloze - tā tas bija jauki, un jebkurā gadījumā ne aizskarošs.

Es pats bieži tur mītiņus puiši, un tiesības koncertiem laikā. Piemēram, viņi gaida melodiju sāk spēlēt, un tas ir ļoti atšķirīgs.  Vai galīgā dziesma var būt cits - jūs būtu redzējuši šo brīdi viņu sejas "!.


--minjpg

Stepan Kazanin: "Pēc tam, kad mēs izjokojam  savu Lenu Kravets, es personīgi nopirku viņai pudeli Bailey s, tāpēc lai viņa netika aizvainota. Vispār, mēs, varam izjokot viens otru,  nopietni, mēs esam tikai mēģinājuma.

Mani diezgan grūt izjokot,Es atceros ka mes jokojam ar Annu Semenovich; 

Man tika nežēlīgi piekava, un es parādās sabiedrībā ar sasitumiem, kuri asinoja. Un šādā veidā mani redzējusi rajona iedzivotaji kur mums filmē, vini tiešam domāja, ka es, aktieris studija "kvartal 95" bija cietis negadijumā, un gribeja izsaukt ''ātru palīdzibu''Tādējādi izrādās,ka es izjokoju ne tikai Semenovich bet arī   vietejus iedzivotājus, 

 "

 -minjpg

Mika Fatalov:  "Esmu dzimis 31. martā uz 1. aprīlī.

 Un visu manu dzīvi svineju savu dzimšanas dienu pēdējā mēneša dienā. Bet, kad saku stradat ar 'KVARTAl95'' saprotu ka grēks nesvinēt Savu dzīmšanas dienu Smieklu svētkos

 -minjpg

Foto: Nikita Kabanova un Andrejs Barrel.

Lepriekšējās ziņas
Nākamās ziņas

Galerija

Komentāri